W miarę możliwości tutaj będą pojawiać się zdjęcia.

LINK

Siostry i Bracia!

Do 17 sierpnia, czyli do wyruszenia na pielgrzymi szlak pozostało coraz mniej czasu, dlatego po raz kolejny zapraszam Was do wzięcia udziału w 9-dniowych rekolekcjach w drodze.

W tym roku w sposób szczególny będzie nam towarzyszył Duch Święty, którego działania często nie dostrzegamy i nie doceniamy w codziennym życiu.

Nie bójcie się trudów czy niedogodności. Otwórzcie się na Bożą łaskę i nowe wyzwania.

Spotkanie organizacyjne przed pielgrzymką, na którym zostaną podane wszystkie niezbędne informacje, rozpoczniemy Mszą św. o godz. 1600 w kościele w Szymbarku 12 sierpnia 2018r.

Szczególnie zapraszam na nie tych, którzy na pielgrzymkę wyruszą po raz pierwszy oraz tych, którzy jeszcze nie dokonali zapisu. Będzie możliwość zapisów na autokary do Tarnowa i z Częstochowy.

Przewodnik PPT gr. 14

Ks. Krzysztof Migacz

Gorlice - Bazylika 2018

Wesołych Świąt Wielkanocnych, pokoju ducha,
wiary w Boga i w Ludzi. Umiejętności dostrzegania
piękna tego świata i oczywiście wiary w Siebie
i swoje możliwości dla wszystkich pielgrzymów
i ich rodzin z grupy 14 przesyła

ks. przewodnik
Krzysztof Migacz

Drodzy Pielgrzymi!

Kolejny rok z rzędu pragnę Was serdecznie zaprosić do udziału w XXXVI Pieszej Pielgrzymce Tarnowskiej, która rozpocznie się już niebawem, czyli 17 sierpnia.

W tym roku nasze rozważania będą skierowane na Trzecią Osobę Trójcy Świętej - Ducha Świętego. Chcemy lepiej Go poznać, ponownie odkryć dary,

którymi nas obdarza i otworzyć swe serca na Jego działanie w codziennym życiu tak, jak czyniła to Maryja.

Jest to dobry pomysł na spędzenie wakacji bądź urlopu, jeżeli czas wolny pragniecie wykorzystać na rozwój osobisty

i pogłębienie swej wiary, jeżeli chcecie doświadczyć Bożej obecności i działania Ducha Świętego... nie wahajcie się ani chwili dłużej

i już dziś zapiszczcie się na rekolekcje w drodze, czyli pieszą pielgrzymkę do Częstochowy ;-).

Zapisów można dokonywać w parafiach (do końca lipca) oraz u przewodnika grupy.

Do zobaczenia niebawem na szlaku PPT, w drodze do tronu Jasnogórskiej Pani.

Przewodnik gr. 14 ks. Krzysztof Migacz

Link do strony